Zabieg kriolipolizy sposobem na szczupłą sylwetkę

Walka z nadprogramowymi kilogramami jest niesłychanie trudna i wymaga wielu wyrzeczeń oraz stosowania restrykcyjnej diety. Niestety często kończy się niepowodzeniem. Wiele osób marzy o nienagannej sylwetce, co sprawia, że różnego rodzaju diety cud oraz aktywność fizyczna cieszą się dużą popularnością. Odpowiedni sposób żywienia przynosi szereg korzyści, jednak często ciężko pozbyć się niepożądanego tłuszczu. W takich sytuacjach warto wspomóc się i skorzystać z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Dzięki nim można szybko poprawić swój wygląd, pozbyć się defektów oraz niedoskonałości, które spędzają nam sen z powiek.

Nienaganna sylwetka dzięki kriolipolizie

kriolipolizaBezpiecznym zamiennikiem dla klasycznej liposukcji jest kriolipoliza. Metoda ta jest bezpieczna, polega na zamrażaniu tłuszczu. W efekcie tego zmniejsza się podskórna tkanka tłuszczowa. Kriolipoliza jest doskonałym sposobem na odchudzanie ciała, bez konieczności korzystania z zabiegów chirurgicznych. W tkance podskórnej znajdują się komórki tłuszczowe, które nie są odporne na działanie niskich temperatur. Dzięki ich zamrożeniu można skutecznie się ich pozbyć. Metoda ta jest bezpieczna dla całego organizmu, a zamrożona tkanka jest wydalana w procesie metabolicznym. W momencie zabiegu z tłuszczu pobierane jest ciepło, co powoduje rozpoczęcie obumierania komórek tłuszczowych. Następnie ulegają one rozpuszczeniu. Zabieg nie jest bolesny, wiąże się z niewielkim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Czasem pojawiają się siniaki, zaczerwienienie i opuchlizna, jednak szybko przestają być problemem. Ze względu na dużą skuteczność i bezpieczeństwo kriolipoliza jest popularna popularna, oferowana przez wiele salonów medycyny estetycznej. To doskonała propozycja dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Wykonywana może być bowiem na twarzy, brzuchu, dolnej i górnej partii ud. Na efekty zabiegu należy poczekać do kilku miesięcy. Warto także powtórzyć zabieg, by osiągnąć pożądane rezultaty.

Z zabiegu tego nie mogą korzystać kobiety w ciąży, mamy karmiące, osoby, które chorują na cukrzycę oraz zmagają się z niskim ciśnieniem. Ta nieinwazyjna metoda jest wyjątkowo bezpieczna, nie wymaga rekonwalescencji. Jest bezpieczną alternatywą dla liposukcji, popularnego odsysania tłuszczu, który odbywa się przy użyciu skalpela. Ta metoda wyszczuplania sylwetki umożliwia pozbycie się nadmiaru tłuszczu wokół talii, ramion, powoduje obumarcie komórek tłuszczowych, co połączeniu z odpowiednią aktywnością fizyczną oraz właściwą dietę daje zaskakująco pozytywne rezultaty.