Zalety diety pudełkowej dla zapracowanych

 

Niedawno przeprowadziłam się do Krakowa, ponieważ dostałam świetną ofertę pracy. Nie mogłam się doczekać takich zmian w swoim życiu, chociaż to wszystko nieco mnie też stresowało. Na szczęście odnalazłam się w swoim nowym miejscu pracy. Jestem obecnie bardzo zajęta, ponieważ łączę pracę z lekcjami języka. Przez to czasami nie mam tyle czasu wolnego, ile bym chciała. Postanowiłam to nieco zmienić, aby się nie przemęczać i móc zapewnić sobie odpowiednią ilość czasu przeznaczoną na odpoczynek.

Dieta pudełkowa dostarczana do domu

dieta pudełkowa w KrakowieNa co dzień sporo czasu spędzam w kuchni. Chociaż lubię gotować, przygotowywanie posiłków na cały tydzień do pracy może być męczący. Pomyślałam więc, że dobrym rozwiązaniem może być dieta pudełkowa w Krakowie. Postanowiłam spróbować, ponieważ pozwoliłoby mi to nie tylko na zapewnienie sobie więcej wolnego czasu, ale również na ciekawszą oraz zbilansowaną dietę. Zdecydowałam się więc zamówić taką dietę na dwa tygodnie, żeby przekonać się, czy to rzeczywiście dobry pomysł. Na samym początku zaskoczyła mnie różnorodność diet, jakie ma się do wyboru przy zamawianiu. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie – były opcje zarówno wegetariańskie czy wegańskie, jak również zawierające mięso. Poza tym miałam również możliwość dopasowania kaloryczności posiłków na każdy dzień do swoich potrzeb. Po dokonaniu zamówienia nie mogłam się doczekać, aż zostanie do mnie dostarczony pierwszy zestaw. Kiedy to nastąpiło byłam pozytywnie zaskoczona tym, co otrzymałam. Przede wszystkim wszystkie dania (śniadanie, drugie śniadanie, obiad oraz podwieczorek) były bardzo dobrze zapakowane. Posiłki były niezwykle kolorowe oraz zróżnicowane. Myślę, że nie miałabym możliwości, żeby przygotowywać tak rozmaite potrawy każdego dnia. Smak również przypadł mi do gustu, co oczywiście było również bardzo istotne. Cieszę się, że zdecydowałam się na taką dietę, ponieważ pozwala mi ona próbować wielu ciekawych potraw, które czasami mnie zaskakują.

Każdego ranka dostaję pod drzwi zestaw posiłków na dany dzień. Takie rozwiązanie jest dla mnie niezwykle wygodne, ponieważ mogę przed pracą na spokojnie zjeść pyszne śniadanie. Do pracy zabieram ze sobą drugie śniadanie oraz obiad. Po powrocie do domu jem od razu podwieczorek, który zazwyczaj jest niebanalną przekąską, która momentalnie poprawia nastrój. Na wieczór zostaje mi jeszcze kolacja. Taki zestaw posiłków doskonale pasuje do mojego trybu życia. Cieszę się, że udało mi się wybrać dietę, dzięki której zawsze jestem najedzona oraz mam dobre samopoczucie.