Zbudowanie własnej garderoby na wymiar

Większość z nas ma zwykłe szafy czy komody na swoje ubrania. ale ja od dłuższego czasu myślę sobie by zbudować własną garderobę. Ale wiecie taką garderobę, która będzie zajmować cały pokój. Do tego trzeba mieć wolny pokój. Ale tak się składa, że mieszkam sama i ma do dyspozycji aż cztery pokoje w mieszkaniu. Także jeden pokój bez wahania mogę przeznaczyć na własną garderobę. Tylko teraz muszę sobie rozplanować jak to zrobić.

Garderoba na wymiar w pokoju

solidne garderoby na wymiar - warszawaAby wiedzieć jak zrobić taką garderobę, to musiałam sobie zobaczyć jak taka garderoba wygląda. Taka, która zajmuje cały pokój. Nie jest tak trudno znaleźć przykładowej garderoby. Zajrzałam do internetu i tam od razu wyświetliły mi się kilka rozwiązań. Może i nie mam tego pokoju zbyt szerokiego, ale po obu stronach pokoju na pewno zmieszczą się szafy, ale takie otwarte, no może raczej półki. Na podłodze mam jasne panele drewniane, i tak myślałam by te półki w garderobie były białe, skoro ściany mam białe, to będzie to pasować. Jedynie na oknie powieszę niebieskie zasłony, tak dla kontrastu. zresztą jak przyjdą ubrania to w pokoju nie będzie aż tak biało. Warto mieć solidne garderoby na wymiar – warszawa jest miastem, gdzie ludzi stać na zbudowanie sobie takiej garderoby. Mieszkania są dość duże i można poświęcić jeden pokój na taką garderobę. Niektórzy mogą mieć nawet dwie. Wiecie jedna dla kobiety, a druga dla mężczyzny. Wiele z nas ma sporo ubrań i jak mamy je upchane w szafach lub komodach to z czasem nieraz zapominamy, że mamy daną bluzkę lub inną część garderoby. Nie widzimy jej, gdyż jest ona przykryta innym ubraniem. A w takiej dużej garderobie możemy wszystko zobaczyć co mamy. Wszystko będzie ładnie ułożone i nic nam się nie pogniecie. Ale czy w takiej garderobie można trzymać tylko ubrania? Otóż nie zazwyczaj obok ubrań trzyma się wszelkiego rodzaju dodatki. Przykładowo możemy wymienić buty oraz biżuterię. Ja tam mam sporo ubrań i już nie mogę się doczekać aż moja własna garderoba będzie gotowa. Już zakupiłam meble do tej garderoby. bardzo dokładnie wymierzyłam rozmiary pokoju i kupiłam takie meble by pasowały pod katem wymiaru oraz wyglądu. Zawsze można zamówić w sklepie i tam nam zrobią meble na zamówienie.

Mając sporo ubrań często zastanawiamy się gdzie je upchać, jak mamy niewielką szafę i komodę. Jak tak miałam. Wszystko upychałam do jednej szuflady lub szafek. Ale w końcu zdecydowałam się zbudować własną garderobę. W tym celu musiałam poświęcić jeden z moich czterech pokoi. Cały pokój teraz będzie moja garderobą. Tam teraz będę mogła wszystko mieć na wierzchu i nic mi się nie pogniecie. Już nie mogę się doczekać, aż garderoba będzie gotowa.