Zdecydowaliśmy się na wyjazd na Sylwestra

Postanowiłem zorganizować mojej narzeczonej niespodziankę. Niedługo będzie sylwester i generalnie postanowiliśmy, ze spędzimy go w domu sami. Ostatnio mieliśmy mało czasu dla siebie ze względu na pracę zawodową więc chcieliśmy sobie to odbić w sylwestra. Mieliśmy przygotować sobie pyszne jedzonko i włączyć jakiś fajny film, trochę pograć w planszówki. Jednak kolega w pracy wspomniał o świetnym miejscu, w którym był ostatnio w sylwestra i planował się również wybrać w tym roku jednak jego żona jest w ciąży i nie może jeździć autem. Źle się wtedy czuje. Kolega miał już opłacony i zarezerwowany domek więc nie chciał żeby mu pieniądze przepadły. Postanowiłem zdecydować za nas i zapłaciłem pieniądze za wynajem domku.

Wyjechaliśmy do domku w Szaflarach

niedrogi wynajem domków w górach w szaflarachZnajomy Michał podał mi nazwę miejscowości i sam sobie sprawdziłem jak te domki wyglądają. Niedrogi wynajem domków w górach w szaflarach jest doceniany przez klientów. Wszystkie domki były już porezerwowane. Pięknie wyglądały. Ładnie były urządzone i pęknie się prezentowały. Kiedy powiedziałem mojej narzeczonej o pomyśle z wyjazdem do domku w Szaflarach to Karolina bardzo się ucieszyła. Mamy sporo wolnego między świętami po sylwestrze wiec będziemy mogli fajnie z wynajętego domku skorzystać. Lubimy spacerować i podziwiać nowe miejsca a w Szaflarach jeszcze nigdy nie byliśmy. Domek mieliśmy wynajęty na cztery dni w tym sylwester więc fajnie skorzystamy z wyjazdu. Spakowaliśmy się i wyruszyliśmy rano w drogę. Podróż przebiegła sprawnie. Kupiliśmy sporo jedzenia, żeby nie szukać po drodze żadnego sklepu. Szaflary zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Pięknie wyglądała prezentowała się i ludzie mieszkający tu byli bardzo uprzejmi. Wynajęty domek był piękny. Dobrze się w nim czuliśmy. Karolina stwierdziła, że to będzie nasz najlepszy sylwester w życiu. Ucieszyła się z przygotowanej niespodzianki a ja byłem wdzięczny koledze z pracy, że o mnie pomyślał.

Właściciel domku powiedział nam co warto zobaczyć w okolicy. Teren na którym znajdowały się domki był ogrodzony. Było ich sporo i wszystkie były zajęte. Ogólnie wynajem domków nie był drogi i na pewno dlatego miały takie wzięcie. Poza tym były fajnie wyposażone i spore żeby pomieścić całą rodzinę. Można było fajnie spędzić czas poza domek w przepięknej okolicy. Pomysł z wynajmem domków to był świetny pomysł i widać było, że właściciel dba o domki jak i o klientów, którzy go odwiedzali. Doradzał w wielu rzeczach i był bardzo kontaktowy i pomocny. Miło spędziliśmy wspólny czas.