Znalazłam dobrą lokalizację z pawilonem biurowym

Pracuję w dużej korporacji w Krakowie. Mój szef planuje otworzyć firmę we Wrocławiu. Poprosił mnie aby znalazła odpowiednie miejsce na nowa działalność. Uwielbiam moją pracę i zawsze staram się wszystkie zadania wykonywać bardzo starannie i dokładnie. Zależy mi żeby mój szef był zadowolony z mojej pracy. marzy mi się awans i wiem, że z czasem na niego zapracuje. Mój przełożony dobrze traktuje zaufanych pracowników i dzięki temu dobrze zarabiam i mogę się rozwijać w firmie, którą uwielbiam.

Szukam tanich pawilonów na biura

tanie pawilony biuroweNasza firma jest ceniona na rynku krajowym i zagranicznym. Współpracujemy z wieloma firmami i zależy nam żeby nasza firma nadal tak dobrze się rozwijała. Ostatnio nawiązaliśmy współpracę z ważnym klientem. Potrzebujemy dodatkowych pracowników dlatego szef zdecydował się na otworzenie dodatkowego biura. Oczywiście poza znalezieniem odpowiedniego miejsca będę musiała zatrudnić osoby, które będą spełniały nasze wymagania. Tanie pawilony biurowe udało mi się znaleźć we Wrocławiu. Mój przełożony był z tej lokalizacji bardzo zadowolony. Wiedział, że Wrocław to j est bardzo rozwojowe miasto i dzięki temu mamy szansę na rozwój naszej firmy i kolejnych dobrych partnerów. Pawilony, które udało mi się znaleźć były bardzo ekskluzywne. Ceny były przystępne i niskie biorąc pod uwagę wygląd i jakość wykończenia poszczególnych pokoi biurowych. Pawilon był spory i można było go dobrze zagospodarować. szef ostatecznie zdecydował się na tą lokalizację i załatwiałam z nim wszystkie formalności aby jak najszybciej rozpocząć poszukiwania pracowników do nowej lokalizacji. Pawilony spodobały się także naszym współpracownikom. Udało mi się znaleźć odpowiednie osoby do pracy. Pracownicy doceniali wystrój i dobrą lokalizację. Pawilony były połączone z centrum autobusami i tramwajami. Przed firmą był spory parking co było ważnym plusem dla naszych partnerów. Cieszę się, że tak sprawnie udało mi się wszystko załatwić.

Szef podziękował mi za zaangażowanie. Dostałam sporą podwyżkę za szybkie załatwienie wszystkich formalności. Udało mi się wynegocjować dobrą cenę za lokal i czynsz nie był taki wysoki. Nasz projektant zaprojektował wnętrze i każde pomieszczenie było bardzo funkcjonalne. Nowi pracownicy zostali przeszkoleni i tydzień temu nowa lokalizacja ruszyła na całego. Naszym partnerom spodobała się nowa lokalizacja. Docenili nasze starania. Dzięki temu nasza firma jeszcze bardziej będzie ceniona na rynku lokalnym, krajowym i  międzynarodowym. Cieszę się, że moja praca się do tego przyczyniła.